Derde plaats schoolvoetbal

20-04-2016

Woensdag 20 april speelde het jongensteam tegen het eind van de middag om de derde plaats in het Haarlemse schoolvoetbaltoernooi. De wedstrijd werd gespeeld in het Haarlem stadion met als tegenstander de Julianaschool. Na een mooie counter kwam de Liduina op een 1-0 voorsprong net voor de rust, ondanks een veldoverwicht van de tegenstander. Na de pauze kwam de Julianaschool sterk uit de startblokken, maar ons team kon met een effectieve counter de stand op 2-0 brengen. De Julianaschool bracht de stand terug tot 2-1 en dat zorgde voor een spannende slotfase. De eindstand werd toch bepaald op 2-1 en hiermee had de Liduina de derde plaats en konden de jongens de beker in ontvangst nemen. Onze coaches Jan en Marcel deelden uiteraard in de feestvreugde
Zeker deze laatste wedstrijd waren er veel supporters. Erg leuk om te zien.