Tweede kamerverkiezingen

In aanloop naar de Tweede Kamerverkiezingen hebben de leerlingen van groep 5 t/m 8 les gehad over verkiezingen en de partijen leren kennen. Op dinsdag 21 november kon er worden gestemd in het stembureau. De kinderen waren erg enthousiast, sommigen wisten direct wat ze zouden stemmen anderen waren nog aan het zweven. Partij voor de Dieren was de winnaar met 42% van de stemmen. Groen Links- PvdA kreeg 19%, D66 14%, Volt 11 %, BBB 8 %, Forum voor Democratie 1% en de VVD 1%.

Ander nieuws

Eerste boekenruilbeurs groot succes!

Zoekboeken, graphic novels, delen uit de Harry Potterserie en prentenboeken. Vlak voor het einde van het schooljaar hebben de leerlingen van de Liduinaschool maar liefst 360 uitgelezen boeken gedoneerd aan de eerste ruilbeurs op school. Iedereen ging met een ‘nieuw’ exemplaar naar huis, handig voor de vakantie!

‘Ik was het allernatst van iedereen’

Waar moet je zijn, op de allerheetste juli ooit gemeten? In de buurt van water natuurlijk! Daarom organiseerde het team op 1 juli weer een waterfestijn – vaste prik op de Liduinaschool als het kwik flink omhoogschiet.

Ready for take off?

De Liduinaschool gaat deze weken de grens over. De leerlingen houden zich bezig met het thema ‘Wij zijn wereldontdekkers’, en vooral bij de groepen 1, 2 en 3 kan niemand dat zijn ontgaan: voor het lokaal van Juf Sabrina en Juf Caroline is een prachtig reisbureau verrezen, voor de klas van juf Cynthia staat een heuse douane (met röntgenapparaat) en bij juf Nika kunnen de kinderen plaatsnemen in een vliegtuig.

Mediamasters: Groep 8 beste van Haarlem

Onze groep 8 is de meest mediawijze klas van Haarlem. De groep scoorde in Haarlem de meeste punten met Mediamasters. Een programma waar in Haarlem 77 klassen aan deelname en landelijk meer dan 10.000. Onze groep 8 werd eerste in Haarlem, derde in de provincie Noord-Holland en 29e van Nederland. Een geweldige prestatie die vandaag de krant haalde. We zijn enorm trots! Allemaal van harte gefeliciteerd!